Profesionální péče o Vaše přírodní nehty
MANIKÚRA KLASIK zahrnuje desinfekci rukou, odlakování nehtů (odborné odstranění odrostlého gelaku, svlékacího laku, modeláže), lázeň nehtů s přírodním změkčovačem kůžičky a vonným olejem, vyčištění nehtové ploténky a úprava nehtové kůžičky zatlačením případně odsřihnutím, úprava nehtů do požadovaného tvaru, vmasírování vyživujícího oleje do nehtové kůžičky a nehtového valu. Nehty jsou připraveny k dalšímu zdobení (lakování). Manikúra je vhodná co 14 dní.
MANIKÚRA JAPONSKÁ (P-SHINE)
je řešení 
pro ryze přírodní nehty bez lakování, nehty prokrví, vyživí, dodá jim vysoký lesk, zvýší jejich pevnost a pružnost. Stará japonská technika, při které zalešťujeme do nehtu včelí vosk s mateří kašičkou 
a křemičitou hlinku. Výsledný efekt jsou zpevněné nehty s vysokým leskem. 
Doplnění odrostu nehtu P-shinem 
je vhodné co 2 až 3 týdny. Nehodí se pro příliš tenké nehty, nehty poškozené (např. po modeláži). V tomto případě je vhodné nehty nejprve zregenerovat. P-Shine je vhodný jak pro nehty roztřepené a lámavé, tak pro nehty zdravé.
Po manikúře
Pokud si přejete, nehty nalakujeme dlouhotrvajícím týdením lakem na nehty. Nebo nehty potáhneme speciálním pernamentním, ale k nehtům šetrným UV 
gelovým 
lakem (varianta klasik nebo slupovací), 
ať už v barevném nebo čirém provedení. Nehtům 
to zajistí zpevnění, pružnost a lesk.
Můžete si také dopřát parafínový termozábal, nebo zábal vyživující z kaolínu a vzácných olejů, a také reflexní masáž rukou.
V manikúře používám pouze 100% přírodní přípravky v kvalitě organic, které obsahují pouze organické oleje, esenciální oleje a extrakty, vstřebatelné vitamíny a minerály, a které NEobsahují syntetické chemikálie, ropné produkty, umělé vůně, chemické konzervanty ani jiné toxické látky, a nejsou testovány na zvířatech. Značky HRISTINA, NOBILIS TILIA,
Zaručuji čistotu a hygienu všech nástrojů, včetně nástavců frézky.
Zdobení přírodních nehtů
S ohledem na Vaše zdraví používám ke zdobení nehtů méně toxické LAKY tzv. *5-free laky značek: CND VINYLUX (dlouhotrvající 7-10 dní, odlakovává se), QLAC slupovací (dlouhotrvající gelový lak, odstranění sloupnutím bez odlakovačů, nebo odstraňovačem gelu, neodstraňuje se odbroušením, proto nepoškozuje nehty).
nebo varianta pernament, nepoškozuje nehty jako klasický gellak.
-----
*5-free laky
 neobsahují nebezpečnou pětku 
silně jedovatých toxinů: formaldehyd, toluen,
DBP (dibutyl-ftalát), formaldehydové pryskyřice
a syntetický kafr 
- více o této problematice naleznete
v sekci NEHTOVÉ PORADENSTVÍ
 
LAKY QLAC 
- pernamentní gelové laky nové generace, zpevnění pro přírodní nehty, řešení pro tenké nehty. Už 5 minut po nalakování můžete sahat pro klíče, dělat běžné domácí práce, lak je bez oděrek
a otlaků - 
 ihned po vytvrzení v UV/LED lampě jsou totiž odolné proti poškrábání. Z
aručují perfektní barvu
a lesk, vydrží bez chybičky 7 až 14 dní, 
oproti klasickým gelakům nenarušují a neoslabují nehty, protože nevyžadují jejich obroušení před aplikací, ani se neodstraňují odbroušením.
 Laky se odstraňují 
bez pilování - 
buď sloupnutím (slupovací varianta)
nebo šetrným odstraňovačem. Jsou pružné, přírodní nehty chrání
a zpevńují, ty mohou pod nimi dorůstat a sílit.
Řešení pro nehty lámavé, třepivé, rýhované.
Návrat k přírodním nehtům
Nosíte modeláž a chcete se vrátit k vlastním přírodním nehtům? Nebo potřebujete nechat nehty odpočinout a zregenerovat? Pak starou modeláž bezpečně a odborně odstraníme.
Poradím s péčí o oslabené přírodní nehty po modeláži, cíleně můžeme pěstovat
 Vaše silné a zdravé přírodní nehty.